V jednoduchosti je krása

Při první schůzce se snoubenci často slýchávám spoustu nápadů na svatební den a je to tak v pořádku.. Člověk musí spustit jakýsi „brainstorming“, aby vlastně přišel na to, co nechce..

I já to tak měla. Na své vlastní svatbě jsem v první chvíli chtěla mít všechno: nejméně kilometr organzy,  „sladký koutek“ s fontánou, okvětní lístky, foto-koutek, smyčcové kvarteto atd.. Naštěstí hned, po první schůzce se svatební koordinátorkou, mi došlo, že v jednoduchosti je opravdu krása a že méně je někdy opravdu více a u svatební výzdoby to platí dvojnásob.

„Lepší je mít jednoduché nic než přeplácané všechno“.

 

 

 

 

 

 

Jak přijít na správný nádech svatby?

Je opravu důležité přejít přes ten první okamžik, kdy se Vám honí hlavou všechny ty úžasné věci, které vlastně po pár dnech už zas tak úžasné nejsou..

V této chvíli je fajn, psát si vše na papír (případně do svatebních listů v mém ebooku).. Uvidíte, že v první chvíli budete mít vše v kolonce CHCEME a nakonec těch věcí bude ubývat a Vám se vykrystalizuje přesně takové téma, barva a výzdoba jakou chcete..

Propojte jednoduchost do celé svatby.

Myslete na to také při výběru květin, dortu či při zkoušce a výběru šatů. Pokud jste celý život snila o jednoduchých splývavých šatech a nakonec skončíte u volánkových – princeznovských (a to ne proto, že by jste z nich byla naprosto nadšená VY SAMA), ale proto, že Vám paní v salonu či maminka řekla, že Vás to dělá, delší, hubenější a krásnější, není to za mě úplně v pořádku..

„Je to VÁŠ svatební den“

Udělejte to podle Vás perfektní !

Dnešní svatební trendy se mění jak počasí, ale vlastně se neustále točí.. Vracíme se k šedesátým, sedmdesátým létům, jednou za čas k létům třicátým, čtyřicátým. Když je moderní krajka, za pár let je moderní hladký satén, když se nenosí vlny, příští rok se češou se drdoly..

Pastelové barvy se drží dlouho na výslunní, ale ani křiklavou barvou svatby absolutně nic nezkazíte – pokud to vše vystihuje Vás, je to perfektní! I když byste zvolili křiklavě oranžovou a černé šaty.. Jste to vy a stůjte si za tím!

 

„Tak ruku na srdce a všeho s mírou 🙂 V jednoduchosti je totiž krása“ !

Miluji svatby a vše kolem nich. Své zkušenosti sbírám více jak 15 let a nyní je díky blogu a ebookům předávám budoucím nevěstám a ženichům, aby jejich svatební přípravy byly spíše radostí než starostí. Můj příběh si přečtěte zde >>