Svatební grep? ANO!

Proč jsem začala psát blog a proč svatební GREP ?

Lidé se mě pořád ptají, proč jsem začala psát blog a proč svatební GREP? Já vím, zní to trošku šíleně.. Ale Ti z Vás, kteří někdy nějaké jméno vymýšleli, ví, jak je to těžké. Podle mě se to dá srovnat s výběrem jména pro dítě. Jeden den se Vám líbí to, pak slyšíte nějaké jiné jméno a už váháte, zdali nezní lépe, než to co jste vymysleli včera.

I já si prošla obdobím, kdy jsem vymýšlela samé „chytré“ názvy typu: svatební web, svatební inspirace, krásná svatba a dalších sto “svatebních“. Šla mi z toho hlava kolem. A když už jsem vymyslela něco, co se mnou i tak nějak vnitřně rezonovalo, doména byla obsazená. Jenže jsem chtěla zanechat slovo svatební a nejmenovat se třeba Pipilemon. Protože, kdo by pod takovým názvem hledal něco o svatbě..

A tak často slyším: „…panebože, co má grep společného se svatbou“? Ale je to asi, jako byste se ptali, co má jablko společného s počítačem.. Jednoho dne mě to prostě napadlo. Nejdříve jsem si myslela, že je to blbost..za dva dny, už mi to znělo líp a za další den jsem to považovala za geniální název. „Je to prostě tak hloupý, až je to dobrý“ 😀 A za tím si stojím!

Moje ségry. Na jejich názoru prostě záleží!

V tu chvíli, kdy jsem si sama byla jistá, jsem to celé zkonzultovala se svým poradním týmem. Co myslíte, že  jsem se dozvěděla? Nejdřív, z toho moc nadšený nebyl.. pak za pár hodin, možná dní.. už jim to tak hloupé nepřišlo a další den jsem koupila doménu 🙂 Nebyl čas ztrácet čas.

A jak jsem se dostala k psaní zrovna svatebního blogu?

To, že mě svatby baví, ví každý, kdo mě zná.. Než se mi narodily děti, věnovala jsem jim hodně času a snila o tom, že to jednou bude moje práce. Měla jsem pocit, že chci dělat něco – pro mě – smysluplného, něco co má hlavu a patu a co bude jen moje.

Blog mi prostě přišel jako dobrý start.

Jak rozjet podnikání, ať už jakékoliv, pro mě vždycky byla velká věda. Tak nějak jsem nevěděla, jak to uchopit a kde začít. Zároveň jsem ale věděla, že když budu sedět a čekat, až se něco stane, nestane se vůbec nic. A že by se mi také mohlo stát, že mi bude sto a já budu litovat toho, že jsem si ten sen o svatbách nikdy nesplnila.

Člověk si hlavně na blog může napsat všechno, co ví. Setká se při tom se spoustou nových a zajímavých lidí a pořád se učí. Učí se, jak to napsat, aby to mělo hlavu a patu. Jak to celé spravovat. Jak to udělat, aby to nějak vypadalo..

Učím se pořád. A i kdyby šlo jen o to, že můžu dělat to, co mě baví a naplňuje, vím, že to má smysl.

Miluji svatby a vše kolem nich. Své zkušenosti sbírám více jak 15 let a nyní je díky blogu a ebookům předávám budoucím nevěstám a ženichům, aby jejich svatební přípravy byly spíše radostí než starostí. Můj příběh si přečtěte zde >>