.

"Miluji svatby a vše kolem nich. Své zkušenosti sbírám více jak 15 let a nyní je předávám budoucím nevěstám a ženichům, aby jejich svatební přípravy byly spíše radostí než starostí".

MŮJ PŘÍBĚH

Už od mala jsem věděla, co je moje práce snů

Svatby a šaty mě lákaly od dětství. Už jako malá holčička jsem si stavěla z lega svatební salony, navrhovala šaty a snila o tom, že si mě tento svět jednou „zavolá“ a já bud mít práci snů.

Má cesta, k práci snů, vedla ale poněkud oklikou

Psal se rok 2002 a já odletěla do Kanady, kde jsem se obstojně naučila anglicky, odmaturovala, navštívila svůj první zahraniční svatební veletrh a také jsem poprvé mohla spolu-organizovat svatbu. Byla jsem v nebi! V nebi, do kterého jsem věděla, že patřím a z kterého čerpám dodnes.

Na místním veletrhu „Wondefrul Wedding Show“ jsem poznala spoustu svatebních profesionálů z různých oblastí a začala jsem chápat, jak obrovský kolos to za velkou louží je. A že to, co jsem znala jen z filmů, je realita. Takhle se to tady opravdu dělá!

Vzala jsem to oklikou, ale stále jsem všude narážela na svatby

Ohromená tím vším, jsem se vrátila zpět do ČR, kde jsem znovu odmaturovala a vydala se směrem dentální hygieny, na které mě vždy fascinovala ta čistota po ošetření. Dnes tomu říkám neuposlechnutí hlasu svého srdce, ale tenkrát rozum prostě zvítězil. Nikdo si v té době nedokázal představit, že bych se u nás mohla uživit jako svatební koordinátor.

A tak se z toho stal „pracovní“ koníček

Organizování mě vždy bavilo (ať už to byl školní ples, pracovní či golfové eventy nebo svatby mých kamarádů a kamarádů kamarádů) a dlouho jsem měla tento svět jako koníčka.

Kamarádi, rodina a známí mi ze svých dovolených vozili svatební časopisy – poklady, z kterých mi šla hlava kolem.
V době mé dovolené jsem létala na svatební veletrhy a čerpala informace od těch, kteří byli v tu dobu dál než já. Všichni tito lidé mě neuvěřitelně posouvali.

Nastal čas to posunout

A pak nastal zlom. Pamatuji si den, kdy mi zavolala slečna – budoucí nevěsta – že na mě dostala kontakt od někoho, koho jsem ale já vůbec neznala..

V tu chvíli mi došlo, že i když jsem to doposud měla jako koníčka, je čas „TO“ posunout dál. Že i když nemám žádné "webovky", lidé ze svateb, které jsem připravovala a organizovala, si kontakt na mě předávají a rádi poslouchají a využívají moje doposud sesbírané zkušenosti.

 A proto jsem začala psát blog „Svatební grep“

Můj ebook

A protože mi bylo líto nechávat si všechny moje nasbírané informace pro sebe, když nevěstám a ženichům mohou usnadnit cestu za jejich svatebním dnem, rozhodla jsem se sepsat vše do ebooků, které pro Vás právě chystám. Ten první si již teď můžete stáhnout zde >> EBOOK ZDARMA

Budu Vám ráda průvodcem na cestě za jedním z Vašich nejkrásnějších dnů.

Vaše,

Aneta