Hledá se # DOBRÝ TÝM

Asi se všichni shodneme na tom, že správná svatba vyžaduje perfektní přípravu a hlavně DOBRÝ TÝM.

Miluji svatby, kde vše běží, tak nějak přirozeně. Kde svatebčané nevnímají kolik práce za tím „přirozeně“ stojí. Kde se všichni baví a vůbec nepřemýšlí nad tím, že ta cedulka ukazující směr WC není na té rozkvetlé louce odjakživa, anebo že pan fotograf nestojí na značkách v přesný čas také jen tak náhodou.

Potrpím si na přesné načasování, dochvilnost, preciznost a mám ráda lidi, kteří jsou stejně nadšení z práce kolem svateb, jako já!

Nemusíte být profesionálové na slovo vzatí, abyste dopomohli k dokonalé svatbě. Pokud vás práce baví a děláte jí dobře: „čert to vem“, že na to nemáte papír.

Proč vůbec píši tento „článek“?

Protože SE HLEDÁ ten DOBRÝ TÝM. Tým, který bude k dispozici, kdykoliv si nějaký pár vzpomene. Tým, který bude mít na Grepu (svatebnigrep.cz) reklamu na rok 2020 ZDARMA. Tým, který se bude podporovat a doporučovat navzájem.

Není pro mě nic horšího, než když slyším (v horším případě čtu), jak jeden koordinátor pomlouvá toho druhého. Chci TÝM, který si navzájem rád pomůže, nasdílí si články, nabídky, akce nebo fotky. Jen tak.

„Moje práce není lepší než ta tvoje. Každý jí děláme jinak, ale to neznamená, že já jí dělám hůř než ty nebo naopak.“

Takže pokud jste kadeřník či kadeřnice, vizážistka, zlatník, fotograf/ka, kameraman, květinář/ka, cukrář/ka, manikérka, designér/ka, pokud vlastníte svatební salon, nebo šijete šaty a obleky, vyrábíte či prodáváte svatební dekorace, vaříte tu nejlepší svíčkovou, pronajímáte skvělá místa nebo děláte cokoliv dalšího, co se svatbou souvisí, a rádi byste se stali součástí DOBRÉHO TÝMU, ozvěte se mi!

Ať už do zprávy na facebooku (fb svatebnigrep), na isntagramu: svatebni grep nebo na email: aneta.csikosova@gmail.com.

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!
Vaše Aneta

Miluji svatby a vše kolem nich. Své zkušenosti sbírám více jak 15 let a nyní je díky blogu a ebookům předávám budoucím nevěstám a ženichům, aby jejich svatební přípravy byly spíše radostí než starostí. Můj příběh si přečtěte zde >>